Jaunumi

Dažādas aktualitātes

WhatsApp-Image-2020-10-26-at-15.53.28-1.jpeg

Rīcības dienās 2020

Mūsu galvenais uzdevums šajā nedēļā bija – vērst uzmanību klimata pārmaiņām, pārdomāt kā mūsu rīcība ietekmē apkārtējo vidi un ko es varu darīt, lai mazinātu vides piesārņojumu un klimata pārmaiņas.

  • Jau pirms Rīcības nedēļas sākām vākt sveču atgriezumus, kurus izmantojām lai lietu sveces Lāčplēšā dienas zibakcijai. Bērni arī gatavoja paši savus svečturīšuš latviskās noskaņās ( Šī ir pirmsskolas tradīcija)
    Sveču atgriezumus turpināsim vākt līdz pat februārim, kad ir sveču mēnesis un tos atkal varēsim izmantot.
  • Latvijas veselības nedēļā izgatavojām sajūtu taku, arī šajā nedēļā turpinājām to aktīvi izmantot.
  • Zibakcija  – “Es pārvietojos videi draudzīgi” mums parādīja, ka bērni uz pirmsskolu pārvarā nokļūst izmantojot savu privāto transportu. Kas lika mums aizdomāties un grupās tālāk vest sarunas par to, kā tas ietekmē mūsu apkārtējo vidi, klimatu, kā arī ko mēs varētu darīt paši un uzlabot pirmsskolā lai turpmāk mēs pēc iespējas vairāk pārvietotos ar kājām, riteni vai sabiedrisko transportu.
  • 5. oktobrī notika āra izglītības diena, šajā dienā bērni devās ārā iepazīties ar kokiem mūsu pirmsskolas apkārtnē, vēroja, kur palikuši kukaiņi, iepazinās ar šobrīd augošajiem augiem, grāba lapas iestādes pagalmā un protams, izmantoja dažādus dabas materiālus valodas un matemātikas apguvei.

Veidosim mūsu apkārtni labāku un saudzīgāku! Visi kopā saucam – EKO – SKOLA!!!!!

lasiteRīcības dienās 2020
Share this post