Interešu izglītība

Basketbols

3-7 gadu veciem bērniem

Sadarbība ar Sports and Education Academy iesakās jau 2018. gadā. Šis pulciņš būs lieliski piemērots visiem, kas aktīvi un sportot griboši. Būs iespēja apgūt dažādus iesildes elementus un basketbola spēles pamatelementus. Sezonas laikā tiek organizētas sadraudzības sacensības starp Latvijas un Lietuvas pirmsskolām, kā arī tematiskās nodarbības, piemēram – Ziemassvētku un Lieldienu!

Angļu valoda

3-7 gadu veciem bērniem

Angļu valodas skolotāja Alise Platace mūsu iestāde ir jau no pašiem pirmssākumiem. Viņa ar savu izstrādāto programmu ieinteresē bērnu angļu valodā un ved tos jaunas valodas ceļā, caur dziesmām, pantiņiem un interesantiem valodu apguves veidiem.

Deju pulciņš “Lāsīte”

2-7 gadu veciem bērniem

Skolotāja Monta mūsu kolektīvā ir no 2010. gada un kopš šī laika vada deju pulciņu. Deju pulciņā bērni attīsta ritma izjūtu, apgūst deju soļu pamatelementus, apgūst vecumam atbilstošu horeogrāfiju un plašu skatuvisko pieredzi – bērni uzstājas ne tikai koncertos iestādē, bet savu pieredzi pilnveido arī uzstājoties aprūpes centros, atpūtas centrā “Lido”, “ Izstāžu hallē “ Ķīpsala” un citos koncertos.

Keramika

2-7 gadu veciem bērniem

Pirmsskolas vecumā ļoti būtiski ir attīstīt sīko pirkstu muskulatūru un keramika ir lielisks veids kā to pilnveidot. Bērni darbojas ar mālu, veidojot šī brīža tematikai aktuālus priekšmetus. Tie ir svečturi, krūzītes, dzīvnieciņi un citi darbiņi, kas tiek izcepti un glazurēti, lai vēlāk varētu ceļot uz mājām un rotāt mūsu istabas vai kalpot kā skaista dāvana.

Vokālā studija “Nots”

3-7 gadu veciem bērniem

Vokālā studija piedāva bērniem pilnveidot dziedātprasmi, ritma izjūtu, muzikālo dzirdi un skatuvisko pieredzi, piedaloties dažādos konkursos un koncertos. Skolotāja Luīze vokālās nodarbības pasniedz gan grupā, gan individuāli, ņemot vēra vecāka un bērna vēlmes

Logopēds

3-7 gadu veciem bērniem

Logopēds veic diagnostiku visiem pirmsskolas bērniem, pēc tam sniedzot rekomendācijas vecākiem pār bērna runas attīstību. Nodarbībās tiek attīstīta bērna runa, vingrināta orālā muskulatūra, lai bērns spētu pareizi izrunāt dazādas zilbes un vārdus.

Rolands BļujusInterešu izglītība